Новини / Інвестиції     28 липня 2021 21:03

Провідний європейський виробник соєвих інгредієнтів без ГМО стане частиною ADM 

Компанія Archer Daniels Midland (ADM) оголосила, що домовився про придбання сербської компанії Sojaprotein.

Як повідомляє пресслужба ADM, приєднання найбільшого виробника рослинного білка в Південній Європі дозволить компанії збільшити виробничі потужності та розширити можливості для задоволення швидкорослого світового попиту на білки рослинного походження.

«Сьогодні альтернативні білки являють собою одну з наших основних платформ зростання. Тож, оскільки глобальна галузь вартістю 10 млрд доларів виросте до 30 млрд доларів протягом наступного десятиліття, ми інвестуємо в розширення наших можливостей», — прокоментувала президент ADM з глобальних харчових продуктів Летиція Гонсалвес.

Читайте: Стратегія для агро: як фермеру не втратити від ринку землі і куди інвестувати кошти

Відзначається, що ця покупка стане продовженням недавніх інвестицій ADM в альтернативні білки, включаючи комплекс з виробництва соєвого білка в Кампо-Гранде, Мату-Гросу-ду-Сул, (Бразилія), новий завод з виробництва горохового білка в Ендерліні (Північна Дакота, США), підприємство PlantPlus Foods та партнерство з інноваційними стартапами, такими як Air Protein.

ADM є світовим лідером у галузі харчування та провідною світовою компанією з виробництва й перероблення сільськогосподарської продукції.

Сербська компанія Sojaprotein, заснована в 1977 році, продає продукти в 65 країнах, пропонуючи широкий спектр рослинних білкових інгредієнтів, що не містять ГМО, для широкого європейських та світових споживачів у альтернативній м’ясній та кондитерській галузях, у фармацевтиці, сегментах кормів для тварин. У 2020 році компанія мала понад 100 мільйонів доларів продажів.

Раніше Landlord повідомляв, що МХП разом з Мінкультом відроджуватимуть культурну пам’ятку.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також