Новини    28 липня 2021 10:54

МХП разом з Мінкультом відроджуватимуть культурну пам’ятку

27 липня агроіндустріальний холдинг МХП підписав меморандум з Міністерством культури та інформполітики України про співпрацю задля реставрації Національного музею народної архітектури та побуту України «Пирогово».

Документ закріплює план співпраці, в рамках якої на першому етапі відремонтують вхідну групу, «обличчя» музею. На черзі — інфраструктурні питання та комунікації.

«Головна ідея — зробити його більш відвідуваним, модерновим, сучасним. Місцем, де постійно вируватимуть події і яке варто зберегти для майбутніх поколінь, у тому числі для усвідомлення власної ідентичності. Для цього і держава, і приватний бізнес мають об’єднувати зусилля та докладати кошти. Завдяки в тому числі співпраці з приватними інвесторами і меценатами, можна здолати той виклик, який стоїть перед нами, коли 80% історичних, архітектурних пам’яток потребують реставрації, — прокоментував Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Читайте: Рослинні протеїни та м’ясо в пробірках: як може змінитися агросфера в майбутньому

У планах Мінкульту — перетворити музей на туристичний магніт та залучити його у списки до обов’язкового відвідування мандрівників.

«Внесок у цей музей буде одним із тих елементів в кращу зміну нашої країни, у створення майбутнього України — чистої, гарної, популярної, привабливої й цікавої країни для світу. Я щасливий мати безпосереднє відношення до ремонту цього об’єкту і розвитку нашої країни», — зазначив Юрій Косюк, голова правління МХП.

Як раніше повідомляв Landlord, суд розглядає справу про банкрутство «Комплексу Агромарс»

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...