Новини / Тваринництво     18 червня 2020 14:55

Прогнозні ціни на живця свиней стабільні

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на свиней живою вагою на 22-28 червня 2020 року

Прогнозні ціни на живця свиней в Україні на наступний тиждень, 22-28 червня 2020 року, становлять 42-43 грн/кг. Таким чином ціни залишаться стабільними через досягнутий баланс попиту та пропозиції. Про це повідомляє аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі».

У Асоціації також зазначають, що незначна різниця цін можлива за регіональною ознакою у зв’язку із неоднорідним розміщенням в Україні виробничих і переробних потужностей м’ясної галузі.

Читайте: Неприбуткове свинарство – імпорт зріс утричі

В країнах Євросоюзу ціни також стабілізувались, і в перерахунку на живу вагу в середньому є на 5 грн/кг нижчими, ніж в Україні. Негативними для свинарів факторами ринку живця лишаються дешевші імпортна свинина та доступна курятина, а також значний обсяг тіньового ринку свинини, що потрапляє на прилавки через нелегальні забійні цехи без дотримання необхідних санітарно-ветеринарних заходів.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв, що програма «Нове свинарство 2025», ініційована Асоціацією «М’ясної галузі», допоможе вирішити проблему світового дефіциту свинини та вивести Україну до числа провідних гравців на світовому ринку м’яса.

Читайте також