Новини / Технології     12 січня 2019 11:52

Прогноз урожаю за допомогою супутника. Космічний моніторинг діє в трьох областях

Підбито підсумки першої частини пілотного проекту Світового банку щодо супутникового моніторингу сільгоспземель в Україні. Завдяки космічним технологіям створювалися карти посівів, здійснювався контроль агрооперацій, а також прогнозування урожаю на ранніх стадіях.

Про це повідомляє Інтерфакс Україна.

Реалізувала проект супутникового моніторингу в Україні американська компанія EOS. Спостереження велося в трьох областях – Львівській, Київській та Миколаївській.

У результаті аналізу рослинного покриву земної поверхні за допомогою супутника створено карти посівів сільгоспкультур, визначено точні межі полів, а також виділено основні типи покриттів на території цих областей за 2016–2018 рр.

ЧитайтеВВП усіх країн на одній карті (ІНФОГРАФІКА)

Космічний моніторинг сільськогосподарських земель дає можливість точно оцінити площу посівів, відстежувати стан рослин на всіх фазах росту, прогнозувати урожай на ранніх стадіях і контролювати агрооперації.

Перша частина проекту тривала з травня до грудня 2018 р. Світовий банк планує продовження моніторингу, але про конкретні плани поки що повідомлень немає.

Landlord раніше повідомляв про те, хто має право брати в суборенду земельні паї, а також про інші правила землекористування, зібрані в новому законі про землі сільськогосподарського призначення.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також