Новини    17 лютого 2022 12:18

Прогноз погоди в Україні на 17-18 лютого: сильні дощі та поривистий вітер

Максимальне зростання температури прогнозується в Одесі та Одеській області - до +16°С

Прогноз погоди: в Україні очікуються сильні дощі та поривчастий вітер

17 лютого на більшості території України пройдуть зливи. Переважна кількість опадів прогнозується у Закарпатській області, місцями досягатиме до 25 мм. Водночас зростатиме небезпека сходження лавин в гірській місцевості.Короткочасні опади прогнозують на території Харківської, Одеської та Миколаївської областях. Відповідна погода триматиметься також 18 лютого, повідомляє Гідрометцентр.

У нічний час температура у більшості областях триматиметься на відмітках 0+5°С. Денні температури варіюватимуться в межах +3+10°С. Найвищі позначки очікують у  Вінницькій, Кіровоградській, Чернівецькій, Миколаївській та Херсонській областях – до +11…+12°С.

Максимальне зростання температури до +16°С прогнозується в Одеській області.

У столиці переважатиме хмарна погода та місцями сильний дощ. В нічний час стовпчик термометру триматиметься на позначці +1+2°С, вдень повітря прогріється до +8°С. Вітер південного напрямку 4 м/с.

Найсильніше пориви вітру прогнозуються на заході – досягатимуть 20-25 м/с, на решті території до 15-18 м/с.

Фото: meteo.gov

 

Нагадаємо, останнім часом лідерам метеоринку США все більшу конкуренцію створюють стартапи. Серед них – компанія ClimaCell, яка стверджує, що її прогнози на 60% точніші від інших, оскільки, крім даних держметеослужб, вона отримує інформацію про погоду з мобільних телефонів і вуличних камер.

Landlord раніше повідомляв про те, що вчені Німеччини розробили кліматичну модель, яка може використовуватися для формування точних прогнозів.

Анна Лиса
Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...