Новини / Політика     07 квітня 2020 16:30

Продовольчу безпеку в Україні координуватиме оперативна рада – Олег Устенко

Для забезпечення продовольчих потреб населення в Україні з'явиться оперативна координаційна рада під робочою назвою "Урожай 2020". Про це заявив радник президента з питань економіки Олег Устенко.

Членами спеціалізованої ради стануть представник офісу президента, представники Мінекономрозвитку, сам міністр економіки, а також представники РНБО і Мінфіну.

Устенко сказав, що зараз національний пріоритет номер один в Україні – це боротьба з коронавірусом, але після епідемії країна не повинна опинитися в ситуації продовольчої кризи.

“Тому пріоритетом номер два в нинішніх умовах я назвав би захист продовольчої безпеки нашої країни. Від того, як йтимуть справи в АПК і в галузях, що забезпечують його, – реально буде залежати, чи буде у нас хліб на столі в цьому і наступному році”, – вважає радник президента.

Читайте: Як стати рекордсменом озимих – Володимир Погорілий

“Очевидно, що до вирішення багатьох завдань знадобиться залучати не тільки представників аграрного сектора, або хіміків, або представників сільськогосподарського машинобудування, але потрібні будуть фахівці і з міністерства інфраструктури, потрібні будуть фахівці з силових відомств, якщо будуть порушуватися такого роду моменти. Можливо, будуть потрібні фахівці з міністерства фінансів”, – додав Устенко.

Також Устенко повідомив, що зараз в ОП вже є запити від профільних асоціацій хіміків і аграріїв, готових надати своїх експертів. За необхідності будуть залучені профільні фахівці з інших міністерств і з регіонів.

Джерело: УНІАН

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський зробив заяву щодо ймовірності введення дотаткових експортних обмежень.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також