Новини / Фінанси     07 лютого 2020 12:40

Продаж паю коштуватиме селянину субсидії – прем’єр Гончарук

Українці, які після ухвалення закону про ринок землі продадуть свій пай та отримають за це велику суму грошей, можуть втратити субсидію. Бо вони певний час не потребуватимуть допомоги від держави.

Про це сказав прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час сьогоднішньої години запитань до уряду, передає 24 канал.

Олексій Гончарук пояснив, що при нарахуванні субсидії існує багато критеріїв, за якими органи соцзахисту оцінюють платоспроможність людини. Усе залежатиме від того, яку суму доходу від продажу паю отримає субсидіант, зазначив Гончарук.

«Якщо раптом продаж земельної ділянки призведе до того, що людина отримає серйозну суму (наприклад, десятки тисяч доларів), то очевидно, що певний період часу вона не потребуватиме підтримки держави», – наголосив Гончарук.

Проте він запевнив, що жодна людина, яка потребує допомоги держави у сплаті комуналки, не буде позбавлена субсидій.

Читайте: Гончарук презентував кредити для малого бізнесу під 5%: кому і на яких умовах

Додамо, що чинний порядок призначення субсидій передбачає також обмеження і щодо тих громадян, які здійснили покупку на суму понад 50 тисяч гривень. Тобто, навпаки, якщо фермер-субсидіант викупить чийсь пай за суму понад 50 тисяч гривень – він позбудеться субсидії.

Як повідомляв раніше Landlord, 6 лютого Верховна Рада розпочала розгляд законопроєкту про ринок землі. Сьогодні продовження розгляду.

Читайте також