Новини / Садівництво     19 лютого 2019 10:16

Продавати невигідно: через тиждень у Мадриді безкоштовно роздаватимуть апельсини

Наступного вівторка в Мадриді перед офісом ЄС пройде акція, під час якої планують роздавати апельсини і листівки. Іспанські виробники цитрусових намагаються привернути увагу до своїх проблем, пов’язаних із колосальною різницею між собівартістю продукції і цінами на неї.

Про це повідомляє East Fruit.

Іспанські фермери б’ють на сполох через проблеми в галузі, спричинені дисбалансом між собівартістю цитрусових і ціною, яку за них сьогодні платить споживач.

ЧитайтеПрава оренди землі на СЕТАМ продали з порушенням правил. Аграрії поскаржилися в АМКУ

Акція протесту, запланована на 26 лютого, – вже не перша, яку проводить Асоціація сільськогосподарських виробників Валенсії (AVA-Asaja). Зокрема на минулому тижні учасники акції, організованої AVA-Asaja, безкоштовно роздали в центрі Валенсії 4 т апельсинів і листівки з вимогами аграріїв.

У листівках повідомлялося, що виробники продають свої апельсини по 10 центів за кг, хоча їх виробництво коштує 20 центів. У регіоні Валенсія вже понад 30 000 га полишених посадок цитрусових, і, цілком ймовірно, ще тисячі будуть занедбані після цього сезону.

Фермери звертаються до уряду Валенсії, Іспанії та ЄС з проханням забезпечити стабільність на ринку, відзначаючи, що чинні міжнародні угоди «завдають величезної шкоди сектору».

Landlord раніше повідомляв про те, що через обвал цін на цитрусові в Європі іспанські фермери несуть шалені збитки.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також