Новини / Політика     03 грудня 2019 08:44

Президенту НААН України повідомили про підозру

Президенту Національної академії аграрних наук України повідомили про підозру у втручанні в діяльність працівника виконавчої служби у випадку, що відбувся в жовтні 2019 року.

Про це повідомляє НВ.

Президента НААН підозрюють у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 343 Кримінального кодексу України (втручання в діяльність працівника виконавчої служби). Йдеться про застосування фізичної сили високопосадовцем до державного виконавця.

За інформацією Головного слідчого управління Національної поліції України, у жовтні 2019 року президент НААН виштовхнув зі свого службового кабінету державного виконавця, який прийшов переконатися у поновленні на посаді одного з директорів державного підприємства, та не допустив отримання постанови про відкриття виконавчого провадження.

Читайте: Кинули на мільйон: як шахраї обдурили фермерів на Херсонщині

У понеділок, 2 грудня, у приміщенні НААН України слідчі Головного слідчого управління Нацполіції провели обшук для вилучення документів і відеоматеріалів, що стосуються кримінального провадження.

Наразі правоохоронці розслідують дії представників НААН, які укладали завідомо збиткові угоди щодо оренди земельних ділянок, а також занижували показники врожайності, привласнюючи зібраний урожай.

Як повідомляв Landlord, за останні 4 роки було відкрито 315 кримінальних проваджень, пов’язаних із Національною академією аграрних наук України, з них 56 відправлено на розгляд суду і за вісьмома наразі оголошені підозри.

Читайте також