Новини / Політика     21 травня 2020 21:11

Президент підписав закон про скасування соєвих правок

Підписання закону дозволить сільськогосподарським виробникам уникнути збитків у 10 млрд грн  за рахунок відшкодування ПДВ

Президент Володимир Зеленський 21 травня підписав Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» № 465-IX, який Верховна Рада України ухвалила 16 січня 2020 року. Про це повідомили у Офісі президента України.

Читайте: Андрій Дикун: квотування імпорту добрив стане катастрофою для аграрного сектору України

Закон передбачає низку змін, спрямованих на вдосконалення та спрощення системи адміністрування податків, її узгодження зі світовими стандартами.

Нагадаємо, що у процесі підготовки закону до другого читання наприкінці 2019 року, у текст включили правку, яка знімає дискримінаційні норми, передбачені так званими «соєвими правками», що обмежували відшкодування ПДВ агровиробникам.

За різними оцінками скасування норми, яка обмежувала визначення «сільськогосподарський товаровиробник», аграрії могли втратити понад 10 млрд грн.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що почав працювати інструмент управління земельними ресурсами і захисту від рейдерських атак – портал Vkursi Zemli.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також