Новини / Техніка     26 лютого 2019 12:23

Працює з двома культурами одночасно: нова сівалка від Kuhn на SIMA-2019

Компанія Kuhn представила в Парижі на виставці SIMA-2019 нову модель сівалки Aurock з робочою шириною 6 м, яка може висівати одночасно дві культури і бережно працює навіть з глибоко розпушеним ґрунтом.

Про це повідомляє agrarheute.com.

Нова сівалка Aurock від Kuhn доступна у двох варіантах: з однією або з двома системами дозування (Aurock 6000 R und 6000 RC) для більшої гнучкості використання. Це дає можливість фермеру сіяти два сорти одночасно – висівати культури в кожному другому рядку на різній глибині посіву.

Читайте: 7-річний досвід точного землеробства по-українськи

Aurock забезпечує користувачеві унікальну модульність. Завдяки регульованому контактному тиску покривні культури згинаються в напрямку руху, не пошкоджуючись при цьому.

За бажанням машина може бути обладнана пакувальними шинами по всій робочій ширині, у разі якщо розріджену насіннєву планку треба загорнути рівномірно під час сівби. Це також полегшує мульчування.

Завдяки шаховому розташуванню шин земля не висувається вперед – навіть при посіві на глибоко розпушених ґрунтах. Діаметр шини 900 мм зменшує опір коченню.

Модель буде доступна в продажу з літа 2019 р.

Landlord раніше повідомляв про те, що на виставці SIMA-2019 компанія Case IH представляє нові трактори Versum CVXDrive: безпечне гальмування і запуск на схилах.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також