Новини / Техніка     25 лютого 2019 12:05

Безпечне гальмування і запуск на схилах: новий «безступінчастий» трактор від Case IH ФОТО

На виставці SIMA-2019, що проходить цього тижня в Парижі, американська компанія Case IH представляє нові трактори Versum CVXDrive:  4 компактних моделі з безступінчастою передачею, потужністю близько 100–130 к.с.

Про це повідомляє agriland.ie.

24–28 лютого в Парижі відбувається Міжнародна виставка сільськогосподарського машинобудування та тваринництва SIMA-2019. Американська корпорація Case IH представляє на ній нову модель тракторів серії Versum CVXDrive, яка подібна до нещодавно введеної T5 Auto Command.

Ключові особливості нового Versum CVXDrive:

  • чотирициліндровий двигун на 4,5 л;
  • безступінчаста трансмісія;
  • подвійне зчеплення;
  • турбонаддув;
  • компактність.

ЧитайтеУ Південному Судані гостра нестача продовольства: 7 млн населення лишилося без зернових, води і продуктів харчування

Кабіна трактора Case IH оснащена підлокітником Multicontroller.  Активний контроль створює можливості безпечного гальмування і запуску на похилій поверхні. Максимальна швидкість – 40 км/год. Дизельний бак розрахований на 180 л.

До послуг тракториста – клімат-контроль та розкішне місце.

Landlord раніше повідомляв про те, що сільськогосподарська техніка на дизельному паливі скоро вийде з користування, вважають експерти. Уже за кілька років з ринку її посунуть гібриди дизеля та електрики, трактори на метані та водні. 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також