Новини    27 грудня 2022 17:34

Повз будівлю Міжнародного кримінального суду у Гаазі курсуватиме жовто-синій трамвай (фото)

Гаага стала третім містом, після Вільнюса та Відня, де з'явився громадський транспорт із логотипом ініціативи United24

У Гаазі повз будівлю Міжнародного кримінального суду почав курсувати жовто-синій трамвай з закликами підтримати Україну. Про це пише ЦТС з посиланням на інформацію United24.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Гаага стала третім містом, після Вільнюса та Відня, де з’явився громадський транспорт із логотипом ініціативи United24.

Варто зауважити, що на вагонах трамвая нанесені QR-коди, за якими можна перерахувати гроші, — у такий спосіб міжнародну спільноту закликають підтримати Україну.

Довідка. United24 — глобальна ініціатива з підтримки України, запущена 5 травня 2022 року українською владою під час російсько-української війни; фандрайзингова платформа. Станом на 7 грудня 2022 року вдалося зібрати понад $237 млн донатів зі 110 країн.

Нагадаємо, за підтримки компанії Visa, комунікаційної агенції Banda, Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства закордонних справ України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту, національного проєкту Дія, Укрпошти і фандрейзингової платформи United24, продуктова ІТ-компанія EVO запустила новий маркетплейс Made with Bravery з метою просування за кордоном товарів українських виробників.

Національний банк України разом з усіма системно важливими банками створив національну мережу POWER BANKING яка працюватиме навіть в умовах блекауту.

Також по всій країні розгорнули “пункти незламності”. Ці пункти позиціонуються як острівці безпеки у разі аварійних відключень електроенергії, коли не можна відновити подачу світла протягом кількох годин. Вони працюють цілодобово та безкоштовно.  Адреси пунктів можна знайти на спеціальному сайті nezlamnist.gov.ua. Для зручності є поле для пошуку “пунктів незламності” за конкретною адресою.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...