Новини / Інтерв'ю     13 жовтня 2020 15:40

Порівнюй себе не з кимось, а з собою вчорашнім — Інна Александрова

Правила успіху в бізнесі та житті від керівниці підрозділу насіння, Одеса та Кропивницький, компанія «Сингента»

Для досягнення успіху в обраній справі потрібно використовувати свої внутрішні ресурси, робити все якнайкраще і не порівнювати себе з кимось іншим.
Головне — це те, яким ти був вчора і ким є сьогодні. Про це розповіла Інна Александрова в ексклюзивному інтерв’ю у проєкті
#ЯБерегиня.

«Моє життєве кредо: порівнюй себе не з кимось, а з собою вчорашнім. Удача посміхається тим, хто наполегливо прямує до мети», — каже вона.

Коли Інна Александрова починала кар’єру в агросекторі, то була однією з небагатьох жінок, які працювали у цій галузі. Наразі все змінилося — жінки дуже успішні у цьому бізнесі, так само як і чоловіки.

Читайте: Інна Александрова: екстремальний тест-драйв

«Чоловіки, до речі, дуже добре ставляться до жінок-колег, підтримують, допомагають. Проте все одно слід розуміти, що це дуже важка робота, і потрібно мати внутрішній стрижень, щоб витримати таке велике навантаження».

На її думку, поєднання у команді чоловіків та жінок створює справжню ділову гармонію. Чоловіки мислять більш раціонально, а жінки набагато краще відчувають зв’язок між причиною та наслідком і мають виняткову інтуїцію, яка ніколи не підводить.

При цьому Інна Александрова залишається дбайливою дружиною та матір’ю, що виховує двох синів-школярів і приділяє родині весь вільний час.

«Взагалі з роками я зрозуміла, що не так важливо, скільки часу ти проводиш із дітьми, головним є те, як ти його проводиш. Я не вмію пасивно відпочивати. Рух — це життя. У вільний час ми подорожуємо родиною автомобілем, і діти надзвичайно люблять такі поїздки, чекають їх із нетерпінням», — поділилася Інна Александрова.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також