Новини    09 січня 2023 20:08

Попри відключення електропостачання елеватори Cygnet працюють безперебійно

У компанії придбали генератори на обидва елеватори, попри регулярні відключення світла, вони працюють безперебійно

Компанія Cygnet забезпечила постійну роботу елеваторів. Про це розповів генеральний директор Cygnet Ігор Шилюк, передає agroportal.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

“Вартість газу стрімко зростала, тому на елеваторі у Козятині ми переобладнали сушарку та встановили твердопаливний котел на пелетах. Це було правильне рішення, оскільки ми вже суттєво зменшили витрати. На обидва елеватори ми також придбали генератори. Тому, попри регулярні відключення світла, елеватори працюють безперебійно”, — розповів він.

Попри проблеми із логістикою у 2022 році, у Cygnet не було проблем із нестачею потужностей зберігання на елеваторах, оскільки вже декілька років поспіль зерно також зберігається у рукавах.

Довідка. ГК Cygnet обробляє 29 тис. га землі в центральній частині України — Житомирській і Вінницькій областях.

Нагадаємо, перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький зауважив, що собівартість виробництва робота підприємств с/г на генераторах зросте не більше, ніж на 5%.

Світовий банк у 2023 році надасть $50 млн для забезпечення українських елеваторів генераторами або котлами, зазначив міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольський під час пресбрифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

Мінагропрод та Міжнародна фінансова корпорація (International Finance Corporation, IFC) підготували програму підтримки пільгового кредитування для українських аграріїв на загальну суму понад $1 мільярд.

У 2023 році Україна зможе залучити більше коштів для кредитування сільськогосподарських виробників.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...