Новини / Садівництво     04 грудня 2019 16:38

Польська компанія обрала Рівненщину для вирощування суниці

Польське підприємство Terra-Plant інвестуватиме у виробництво суниці садової на території Рівненської області. Перші плантації закладуть навесні 2020 року, вирощуватимуть ягоду для поставок в Іспанію та Італію.

Про це повідомляє Seeds.

Меморандум про співпрацю підписали голова Рівненської ОДА та директор компанії Terra-Plant. Зараз ведеться робота з оформлення юридичної документації для цього проєкту. Зазначається, що Terra-Plant – це одна з найуспішніших компаній у Польщі. Крім суниці садової, вона вирощує малину та цибулю й експортує свою продукцію до Іспанії та Італії.

Читайте: За 5 років більше мільярда інвестицій: як чеські підприємці обробляють землі в Україні

Польське підприємство зацікавилося розвитком власного бізнесу в Україні, оскільки українська земля вдало підходить для вирощування профільної продукції Terra-Plant. На першому етапі польські інвестори планують орендувати близько 50 га землі, надалі розраховують збільшувати обсяги виробництва в Україні.

Цікаво, що працюватимуть на польському підприємстві в Україні ті мешканці Рівненщини, які наразі поїхали на заробітки до Польщі і працюють у Terra-Plant там, за кордоном. Тому неофіційно цей проєкт називають «Лелеки повертаються додому».

Landlord раніше повідомляв про те, що виробник сільгосптехніки HORSCH інвестує в Україну 4,5 млн євро.

Читайте також

Матеріали по темі