Новини / Тваринництво     27 грудня 2021 12:44

Поголів’я свиней у Німеччині впала до найнижчого рівня за 25 років

Серед причин називають низький попит із боку роздрібної торгівлі та на експорт, а також низькі ціни на свинину

Кількість свиней на німецьких фермах впала до найнижчого рівня за останні 25 років, і все більше фермерів відмовляються від їх утримання через слабкий попит і низькі ціни на свинину. Про це повідомляє Successful Farming.

Зазначається, що цього року ринок свинини в Німеччині постраждав від збоїв в експорті, спричинених хворобою свиней — африканською чумою свиней (АЧС), антипандемічних закриттів, а також загальної тенденції відмови від вживання м’яса.

Кількість свиней на німецьких фермах у листопаді 2021 р. скоротилася на 9,4% у порівнянні з минулим роком і становила близько 2,45 млн тварин. Близько 18,8 тис. німецьких ферм займалися свинарством у листопаді, що на 7,8% менше, ніж минулого року.

Серед причин називають низький попит із боку роздрібної торгівлі та на експорт, а також низькі ціни на свинину.

Довідка. Китай та інші покупці заборонили імпорт німецької свинини у вересні 2020 р. після того, як перший випадок АЧС був підтверджений у дикого кабана на сході Німеччини неподалік кордону з Польщею. Продаж німецької свинини всередині Європи триває.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що визначили області, які найбільше за рік скоротили поголів’я промислового свинарства.

Читайте також