Новини / Тваринництво     27 грудня 2021 12:44

Поголів’я свиней у Німеччині впала до найнижчого рівня за 25 років

Серед причин називають низький попит із боку роздрібної торгівлі та на експорт, а також низькі ціни на свинину

Кількість свиней на німецьких фермах впала до найнижчого рівня за останні 25 років, і все більше фермерів відмовляються від їх утримання через слабкий попит і низькі ціни на свинину. Про це повідомляє Successful Farming.

Зазначається, що цього року ринок свинини в Німеччині постраждав від збоїв в експорті, спричинених хворобою свиней — африканською чумою свиней (АЧС), антипандемічних закриттів, а також загальної тенденції відмови від вживання м’яса.

Кількість свиней на німецьких фермах у листопаді 2021 р. скоротилася на 9,4% у порівнянні з минулим роком і становила близько 2,45 млн тварин. Близько 18,8 тис. німецьких ферм займалися свинарством у листопаді, що на 7,8% менше, ніж минулого року.

Серед причин називають низький попит із боку роздрібної торгівлі та на експорт, а також низькі ціни на свинину.

Довідка. Китай та інші покупці заборонили імпорт німецької свинини у вересні 2020 р. після того, як перший випадок АЧС був підтверджений у дикого кабана на сході Німеччини неподалік кордону з Польщею. Продаж німецької свинини всередині Європи триває.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що визначили області, які найбільше за рік скоротили поголів’я промислового свинарства.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також