Новини    04 травня 2018 14:16

Почався прийом заявок від фермерів на отримання кредиту до 500 тисяч гривень


Розпочався прийом заявок до участі в конкурсі на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам». Про це повідомляють в «Українському державному фонді підтримки фермерських господарств» (Укрдержфонд). Прийом заявок триватиме до 27 травня.

«Переможці конкурсу отримують фінансову підтримку на поворотній основі у розмірі, що не перевищує 500 тис. гривень, із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років. Загальна сума коштів, що будуть розподілені, становить 43,1 млн. гривень», – заявили у фонді.

В Укрдержфонді зауважили, що до участі в конкурсі допускаються всі фермерські господарства крім тих, які мають заборгованість перед цим фондом та його регіональними відділеннями, яких визнано банкрутами, щодо яких порушено справу про банкрутство та які перебувають у стадії ліквідації, а також у яких виявлено факти незаконного одержання та/або нецільового використання бюджетних коштів.

Конкурс проводиться в два етапи:

  1. Прийом заявок та документів для участі в конкурсі, визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки – проводиться регіональними комісіями Фонду (за адресами регіональних відділень Укрдержфонду).
  2. Конкурсний відбір та формування реєстру фермерських господарств, що отримали право на одержання фінансової підтримки – проводиться конкурсною комісією з питань надання фінансової підтримки (Укрдержфонд, м. Київ, вул. Б.Грінченка, 1).

«Заявки та документи для участі в конкурсі подаються  з 27.04.2018 р. по 27.05.2018 р. до регіональних комісій  керівником фермерського господарства особисто або уповноваженою особою, а також надсилаються рекомендованими листами на адреси регіональних відділень Укрдержфонду. Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються», -йдеться у повідомленні.

З переліком документів, які подаються для участі у конкурсі, передбачений п. 8 Постанови Кабінету Міністрів України № 1102 від 25 серпня 2008 р. (зі змінами) можна ознайомитись за посиланням.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...