Новини / Фінанси     10 лютого 2020 11:40

Платформа Pytag для торгівлі зерном отримає грант у 625 тис. гривень

Визначені перші проєкти, що отримають гранти від Українського фонду стартапів. Серед них: платформа Pytag для торгівлі зерном та мобільний додаток BioBin для зменшення негативного впливу на навколишнє середовище.

Грошову підтримку від Українського фонду стартапів отримають 8 проєктів, презентовані на першому PitchDay, що відбувся 25 січня, повідомляє УНІАН.

Розробникам надаються Seed гранти (вже на створені продукти, що потребують розширення та підтримки – 1 млн 250 тис. грн) та Pre-seed гранти (розробникам ідей, які ще на стадії створення власного продукту – 625 тис. грн).

Читайте: Сироварня та коптильня: на Донеччині гранти на власну справу дає Червоний Хрест

Pre-seed грант отримає торгово-аналітична платформа Pytag для торгівлі зерном. Ресурс використовує унікальні алгоритми для збору та обробки даних про ринок торгівлі зерном. Розробники стверджують, що завдяки цьому проєкту продавці та покупці знаходитимуть найкращі торгові пропозиції. 625 тисяч гривень виділять і на мобільний додаток BioBin, який має на меті зменшити вплив на навколишнє середовище шляхом кращого управління споживанням та відходами.

6 проєктів, презентованих на PitchDay, отримають Seed гранти. Це AeroDrone (комплексні рішення на базі безпілотних літаків), GeoDesign.info (онлайн-сервіс, що інформує про ризики та переваги відкриття магазину/кафе/перукарні або інших закладів в залежності від розміщення), BIOC (вироблення біопластику з високими фізико-механічними властивостями), FieldBI (аналітично-експертна система, що допомагатиме покращувати результативність рішень для всіх стейкхолдерів ринку), Правомен (автоматизований помічник з побутових юридичних питань), Framiore (бренд жіночого одягу з власним швейним виробництвом та R&D центром по дослідженню, розробці та інноваціям текстильних виробів та технологій).

Як повідомляв LANDLORD, Україна збільшила експорт зернових на 36%: у лідерах кукурудза, пшениця та ячмінь.

Читайте також