Новини / Технології     23 жовтня 2019 18:27

Пластику – ні: українці розробили біорозкладний матеріал для пакування

Українська компанія BIOC розробила біорозкладний матеріал для пакування, в основі якого лежить кукурудзяний крохмаль, полімолочна кислота та домішки. На хакатоні з кругової економіки – Circular Economy Hackathon – проєкт виборов І місце і отримав 100 тис. грн на розвиток.

Про це повідомляє Seeds.

Український стартап, творцями якого є Катерина Конащук, Олексій Пантєлєєв та Дмитро Малигін з компанії BIOC, представив свій проєкт на Circular Economy Hackathon – хакатоні з кругової економіки, що пройшов на початку жовтня в Києві.

Читайте: No-till: землеробство стає інструментом боротьби зі змінами клімату

Винахідники тривалий час досліджували біопластик та розробили спеціальні гранули, в основі яких лежить кукурудзяний крохмаль, полімолочна кислота та домішки. Ці гранули здатні легко замінити пластикові у виробництві матеріалу для пакування.

Командну розробку високо оцінили на Circular Economy Hackathon – заході, який об’єднує креативну молодь, науковців, ІТ-розробників, підприємців і стартапи задля пошуку та розвитку сталих інновацій за принципами кругової економіки.

Журі хакатону присудило команді компанії BIOC перемогу і нагородило грошовим призом на реалізацію проєкту. Важливість розробки зумовлена необхідністю скорочення використання людством пластику, який перетворився на справжню екологічну загрозу для світу.

Landlord раніше повідомляв про те, що у Швейцарії виготовили ​​упаковку для овочів без використання пластику.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також