Новини / Політика     07 серпня 2020 12:15

Після вибуху у Бейруті в Україні перевірять всі склади з селітрою

Перевірки будуть проведені у всіх суб’єктів господарювання, які зберігають аміачну селітру насипом, а також використовують її для виготовлення добрив

В Україні буде розпочато перевірку всіх місць зберігання аміачної селітри. Відповідне доручення уряду було прийняте у зв’язку з надзвичайною ситуацією техногенного характеру, що сталася в морському порту міста Бейрут Ліванської Республіки. За однією з версій причин трагедії, вибух стався на складі з аміачною селітрою.

«Провести позапланові заходи державного нагляду за додержанням вимог законодавства у сфері охорони праці, техногенної та пожежної безпеки суб’єктами господарювання, які зберігають аміачну селітру насипом для застосування на підприємствах будь-якої галузі, а також використовують її для виготовлення кальцієвої селітри, комплексних і рідких мінеральних добрив», — йдеться у повідомленні пресслужби кабінету міністрів.

Читайте: У 2020 році аграріям компенсовано 716 млн грн за придбану техніку 

Доручення прем’єр-міністра було дано міністру інфраструктури Владиславу Криклію, голові державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколі Чечоткіну, т.в.о. голови державної служби України з питань праці Віталію Сажієнку, голові національної поліції України Ігорю Клименку та головам обласних та Київської міської держадміністрацій. Про результати перевірки зазначені особи мають поінформувати кабінет міністрів до 15 вересня 2020 року.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що вибухом у Бейруті було знищено майже всі запаси зерна Лівану.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також