Новини    15 лютого 2022 16:28

Підприємства компанії Астарта-Київ працюють у штатному режимі

Компанія чітко виконує усі контрактні зобов’язання і продовжує працювати над забезпеченням продовольчої безпеки України

Підприємства компанії Астарта-Київ працюють у штатному режимі. Компанія чітко виконує усі контрактні зобов’язання і продовжує працювати над забезпеченням продовольчої безпеки України. Про це повідомив засновник та генеральний директор агрохолдингу Астарта-Київ Віктор Іванчик на сторінці компанії в Facebook.

“За майже тридцять років спільної роботи ми навчилися справлятися з будь-якими викликами, напрацювали безпрецедентний досвід безперебійної роботи, у т.ч. і в надзвичайно складних умовах, при цьому залишалися вірними своїм цінностям та патріотами України. Сьогодні я і весь топ менеджмент нашої компанії залишаються жити і працювати в Україні і, як ніколи, максимально мобілізовані та готові до викликів”, – написав Іванчик.

За його словами, підприємства працюють у штатному режимі.

“Ми чітко виконуємо усі контрактні зобов’язання і продовжуємо працювати над забезпеченням продовольчої безпеки України. Ми актуалізували внутрішні протоколи та план чітких дій відповідно до різних сценаріїв розвитку подій, у т.ч. і для забезпечення безперебійної діяльності усіх підприємств, що входять до складу агропромхолдингу Астарта-Київ. Вжили додаткові заходи для посилення кібербезпеки компанії та захисту цифрових даних”, – додав Іванчик.

“Ми віримо в нашу команду, в Україну, тому продовжуємо реалізовувати нові інвестиційні, у т.ч. і соціально орієнтовані, проєкти та спрямовувати значні фінансові ресурси у розвиток бізнесу, громад та сталої економіки країни. Я переконаний, що сьогоднішніми вірними союзниками для кожного з нас стануть командна робота, спільні цінності, системність, самодисципліна та непохитна віра в українців та Україну”, – зазначив генеральний директор агрохолдингу Астарта-Київ.

Раніше Косюк прокоментував “істерію” щодо військового вторгнення Росії до України.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...