Новини / Політика     07 лютого 2022 07:08

Косюк прокоментував «істерію» щодо військового вторгнення Росії до України

Він повідомив, що деякі компанії кажуть своїм співробітникам, що готові їм допомагати та навіть евакуювати їх в інші країни

Власник МХП Юрій Косюк вважає, що «істеоія, яка розвивається навколо російсько-українського конфлікту» надто роздута. Росія і США розв’язують свої питання, а Україна — це точка, де зійшлася ця велика геополітика. Таку думку він висловив в інтерв’ю You Tube-каналу МХП.

За його словами, ніяких військових конфліктів не буде, бо у нас немає розколу у суспільстві. Більшість українців уже визначилися та точно не хочуть бути частиною імперії.

«Зніміть питання про те, чи буде військова агресія. В Росії немає жодного шансу, зокрема, з величезними витратами, спробувати втримати Україну. Тим більше світова спільнота на українській стороні», — заявив Косюк.

Він повідомив, що деякі компанії кажуть своїм співробітникам, що готові їм допомагати та навіть евакуювати їх в інші країни, де безпечніше.

«Коли я чую, що хтось каже, що вивозять співробітників компанії, — я завжди ставлю питання: а їх будуть вивозити з їхніми родинами? Чи вони самі втечуть? Зрозумійте, що сіяння паніки тільки на руку нашому північному сусіду для того, щоб сильніше внести в хаос країну. Ніхто нікого евакуювати не буде, бо для цього не буде жодної причини», — заявив Косюк.

Він також нагадав, що панічні настрої не вплинуть на економіку країни, бо вона досить самодостатня у своїй продовольчій безпеці та може прогодувати ще велику частину світу.

«Чи вплине це на економіку? Вплине. Багато інвесторів сумніватимуться чи інвестувати в країну, яка знаходиться в такій істерії. Це загальмує розвиток економіки, але про порожні полиці в магазинах мова не йде. Я в це категорично не вірю», — пояснює бізнесмен.

Раніше Landlord повідомляв, що в разі військової агресії Росії, з’явиться продовольча загроза на Близькому Сході та в Африці.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також