Новини / Фінанси     16 квітня 2019 09:30

Перший урожай української суниці садової вже на ринку. Ціна – 300 грн/кг

На цьому тижні тепличні господарства України поставили на ринок перші партії суниці садової. Поки що урожай почали збирати лише окремі підприємства і в незначному обсязі. Тож ціна на продукцію досить висока – 300 грн/кг.

Про це повідомляє EastFruit.

Масовий збір тепличної суниці садової українські виробники у разі сприятливих погодних умов планують на кінець квітня. Поки що дощі й низька температура повітря не дають можливості спрогнозувати точні терміни дозрівання ягоди.

Читайте: Горіхівництво: чому Україна та Молдова мають кооперуватися

На сьогодні на українському ринку продається і імпортна суниця садова, проте аналітики відзначають низький попит на неї, оскільки за смаковими якостями ягода іноземного виробництва поступається місцевій, оскільки при її вирощуванні більший акцент робився на властивості, що забезпечують лежкість і можливість транспортування.

Тож ціна на імпортовану суницю садову сьогодні більш як втричі нижча за українську – 80–90 грн/кг. Порівняно з минулим тижнем ціна на імпортовану ягоду знизилася на 11%.

Landlord раніше повідомляв про те, що у Україні збільшуються імпортні поставки суниці садової. Із середини березня значно зросли обсяги ввезеної ягоди з Іспанії, тож ціна на неї почала стрімко падати. Особливістю ринку є те, що сьогодні імпортована суниця коштує дешевше, ніж перша українська в минулому сезоні.

Читайте також