Новини / Фінанси     02 квітня 2019 15:55

Ціна на свіжу суницю в Україні стрімко знижується

В Україні збільшуються імпортні поставки суниці садової. Із середини березня значно зросли обсяги ввезеної ягоди з Іспанії, тож ціна на неї почала стрімко падати. Особливістю ринку є те, що сьогодні імпортована суниця коштує дешевше, ніж перша українська в минулому сезоні.

Про це повідомляє Інфо-Шувар.

Сьогодні вся суниця садова, що пропонується на гуртових ринках України, – це продукція, ввезена із закордону. Цього року експерти відзначають збільшення пропозиції цієї ягоди порівняно з минулим роком. Зростання поставок суниці садової зумовило здешевлення  продукції.

Читайте: Клуб стратегічних партнерів: фермери обговорюють переваги кооперації

Тож наразі якісну імпортну суницю продають за ціною 100–130 грн/кг. Аналітики порівнюють, що сезон української суниці садової минулого року відкрився 5 травня. Вартість ягоди тоді становила 135–150 грн/кг.

Експерти вважають, що попит на суницю садову в Україні поза основним сезоном уже сформований. Зниження ціни на неї сприяє тому, що продажі цієї ягоди зростають щодня.

Landlord раніше повідомляв про те, що до Держреєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні, внесено шість нових італійських сортів суниці селекційної компанії CIV.

Читайте також