Новини / Трейдинг     27 січня 2020 12:21

Перший прямий експорт равликів до ЄС здійснила компанія з Полтавщини

Ukrainian Snail Holding разом з Tante Snails  та фермерським господарством «Равлик-2016» розпочали прямий експорт равликів до ЄС через польську митницю, не через посередників.

Про це фермерське господарство «Равлик-2016» повідомило на своїй сторінці у Фейсбуку.

ФГ «Равлик-2016» підкреслює: важливо, що це прямий шлях через польську митницю – не треба робити «крюк» або користуватися послугами посередників.

«Більшість фермерів запевняють, що також займаються експортом равликів до Європи. На практиці треба було або робити величезний крюк через Прибалтику, або користуватися послугами іноземних посередників. Через неможливість продавати равлика напряму українські фермери втрачають кошти, адже кінцевий покупець платить вищу ціну за равлика перекупникам», – йдеться у дописі.

Компанії спільно рік працювали над пошуком варіантів прямого експорту. Подолали всі юридичні та логістичні труднощі. Відкрили власний склад в Іспанії, «щоб допомогти українському равлиководу бути захищеним від шахраїв та мати постійний збут».

Свого часу фермерське господарство у 2016 році першим в Україні завезло маточне стадо (ФГ так і називається «Равлик-2016»), тепер відкрило прямий шлях до Європи. Господарство подякувало за допомогу Олені Куряті, начальниці відділу зовнішніх зв’язків та Держпродспоживслужби.

Читайте: Кейс: фермери Тернопільщини виготовляють равликову ікру

Фермерське господарство «Равлик-2016» займається вирощуванням середземноморських та африканських равликів. Є першим офіційно зареєстрованим підприємством в Україні, яке розпочало цей бізнес.  Виробничі потужності розташовані на Полтавщині в селі Войновка.

Як повідомляв раніше Landlord, 33 львівських фермери об’єдналися задля розвитку бізнесу.