Новини    15 травня 2018 15:52

ПАТ «Аграрний фонд» разом з Банком Кредит Дніпро фінансуватимуть аграріїв під майбутній врожай


ПАТ «Аграрний фонд» разом з Банком Кредит Дніпро розпочинають спільну програму фінансування аграріїв. Відповідне рішення було оформлене в меморандумі, який був підписаний між ПАТ «Аграрний фонд» та Банком Кредит Дніпро.

Згідно рішенню, форвардний контракт укладатиметься між агропідприємством та ПАТ «Аграрний фонд». Передплата складає 65% від загальної суми контракту. Остаточний розрахунок за ринковими цінами на момент поставки зерна. Відсоткова ставка – 21% в гривні.

«Щодо вимог банку до співпраці з агровиробниками, варто зазначити наступні: основний вид діяльності – сільське господарство (рослинництво не менше 70%), тільки для юридичних осіб (строк існування бізнесу – від 2 років), прибуткова діяльність, земельний банк від 300 га», – йдеться у повідомленні.

В ПАТ «Аграрний фонд» зазначили, що товариство закуповує пшеницю, кукурудзу, ячмінь, жито, гречку, овес та горох жовтий. Більш детальну інформацію щодо закупівельних цін та мінімальних закупівельних партій можна прочитати в розділі Форвард-2018.

Зі слів голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко, така програма дасть змогу підтримати малих та середніх агровиробників.

«Попит на форвардну програму від Аграрного фонду з кожним роком набирає обертів, тому ми вирішили залучити до фінансування банки, щоб якомога більша кількість агровиробників змогли скористатися цим інструментом. Основна мета спільної програми фінансування – підтримка малих та середніх агровиробників, створення зручної системи отримання коштів аграріями», – наголосив він.

«Нові формати партнерських програм з провідними операторами аграрного ринку дозволять максимально розширити інструментарій фінансової підтримки агровиробників з метою підвищення рентабельності та ефективності їх діяльності», – зазначив начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро Євген Хуриленко.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...