Новини / Рослинництво     30 листопада 2021 13:33

Пакетна пропозиція MAS Seeds на технологію Clearfield® Plus стає вигіднішою та доступнішою для усіх фермерів України.

Пакетна пропозиція від MAS Seeds та BASF для фермерів із будь-якими ціновими перевагами

Компанія MAS Seeds має готове рішення на посіви соняшнику, які потребують надійного контролю бур’янів та хвороб або захисту від розповсюдження вовчка – повідомила Ольга Молокович, керівник відділу маркетингу компанії MAS Seeds, – адже при покупці 5 мішків гібридного насіння соняшнику MAS 92.CP або MAS 93.CP виробники отримають каністру гербіциду компанії BASF – Пульсар® Флекс у подарунок. Під подарунком розуміється покупка за 1,2 грн з ПДВ. 

MAS 92.CP – це унікальний діамант нашої колекції, лінолевий середньостиглий гібрид, придатний до вирощування за технологією Clearfield® Plus, та є чемпіоном з урожайності протягом останніх років, перетнувши позначку у 6 т/га. Він характеризується високим рівнем толерантності до чорної іржі, фомопсису та склеротиніозу кошика та стебла, має стійкість проти п’яти рас вовчка та демонструє пластичність до різних виробничих та ґрунтово-кліматичних умов вирощування.

МАS 93.CP – середньостиглий високопродуктивний гібрид соняшника. Стійкість проти вовчка раси G у поєднанні з технологією Clearfield® Plus забезпечують подвійний захист посівів соняшнику в регіонах, найбільш уражених вовчком. Високий потенціал урожайності гібрида МАS 93.CP зумовлений як покращеним генетичним потенціалом, так і високою толерантністю до гербіциду, підтвердженою багаторічними дослідженнями відділу R&D компанії MAS Seeds на полях України. МАS 93.CP має високу стійкість до іржі, фомопсису та нових рас несправжньої борошнистої роси. Він відноситься до екстенсивних гібридів і допоможе отримати максимальний урожай на полях з невисокою родючістю та в умовах стресу від посухи. Ми вважаємо, що на сьогодні найкращим рішенням, здатним зупинити швидке розповсюдження вовчка Україною, є використання технології Clearfield® Plus, – зазначає Ольга Молокович, – тому для найважчих ситуацій на полях, уражених вовчком, ми рекомендуємо використовувати подвійний захист, а саме, вирощувати гібрид Clearfield® Plus, стійкий до вовчка, у поєднанні із якісним гербіцидним захистом.

Читайте: Портфель у 300 000 000 грн, кешбек до 10% та плани увійти до ТОП-3 гравців ринку

У цій пакетній пропозиції за якісний гербіцидний захист відповідає компанія BASF. Адже гербіцид Пульсар® Флекс, який було розроблено спеціально для використання із насінням Clearfield® та Clearfield® Plus технологій на соняшнику є інноваційним рішенням, за рахунок потужної формуляції та зменшеної кількості діючої речовини несе менше пестицидне навантаження, надійно контролюючи проблемні бур’яни та усі раси вовчку соняшникового.

Минулого року наша пакетна пропозиція стосувалася лише фермерів з Південної України, – коментує Ольга Молокович, – а цього року зважаючи на високу популярність, ми вирішили її розширити на усі господарства України, які використовують технологію Clearfield® Plus на посівах соняшнику. Пакетна пропозиція MAS Seeds різниться за ціною в залежності від року виробництва насіння, тому підійде для фермерів із будь-якими ціновими перевагами.

Акція діє на гібридне насіння соняшнику MAS 92.CP або MAS 93.CP виробництва MAS Seeds 2019-2021 років, придбане через офіційних дистриб’юторів MAS Seeds Україна.

Пакетна пропозиція дійсна до 30.04.2021 року.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав, як оригінатору насіння знайти формулу ідеального партнерства з гравцями агроринку

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також