Новини / Думки     29 лютого 2020 17:06

Арнольд Шварценеггер: Падіння – лише частина вашого шляху до успіху

"Ненавиджу "план Б". Ніколи ним не користувався," – відомий кіноактор поділився з фанатами надихаючим відео.

Про це розповідає 5 сфер.

Арнольд Шварценеггер – гуллівудський актор, спортсмен і політик часто виступає з запальними речами. Однак, найбільш сильною його промовою вважається та, яку можна умовно назвати «Я ненавиджу «план Б».

«Довкола нас стільки людей, що сумніваються. Людей, які так і хочуть нас запевнити: те, до чого ми прагнемо, є недосяжним, – говорить Арнольд Шварценеггер у своєму відео. – Однак, пам’ятайте: як тільки ви почнете сумніватися в собі – ви потрапите в небезпеку».

«Ви заспокоюєте себе. Мовляв, у випадку невдачі, існує план відступу. Той самий план «Б». Це означає, що ви вже починаєте замислюватися над ним, – стверджує голлівудська кінозірка.

За словами Шварценеггера, він ніколи не мав так званого «плану Б». Бо кожна думка, яку ми присвячуємо «плану Б» – забирає у нас енергію на реалізацію плану А.

Читайте: Як досягти успіху в бізнесі: секрети родини Суффле

«Вам слід збагнути: люди діють краще й більш ефективно, коли у них немає страховки. Люди діють більш рішуче й відважно, коли не сподіваються на страховку. Так є в спорті й у будь-якій сфері життя», запевняє актор.

«Скажу відверто: у мене жодного разу не було «плану Б». Я завжди покладався на себе, коли йшов на змагання з бодібілдингу й збирався стати чемпіоном. Я діяв не озираючись, коли вирішив підкорювати Америку, шоу бізнес і політику. Все, що я розумів – треба працювати більше й сумлінніше, доки не отримаю того, до чого прагну», ділиться власним секретом успіху Арнольд Шварценеггер.

Актор і політик каже: всі люди помиляються. Не важливо, як ми діємо, коли зазнаємо невдачі. Важливо не зупинятися в точці падіння. Тому що переможці падають – і знову піднімаються. Падають – і без сумніву йдуть вперед і беруть висоту.

Landlord раніше повідомляв, що екоактивістка Грета Тунберг отримала від Шварценеггера електромобіль Tesla.

Читайте також