Новини / Аналітика     02 квітня 2019 09:36

Озимі у США цього року перезимували краще, ніж торік, – Карен Браун. Порівняймо з Україною

Міністерство сільського господарства США нещодавно опублікувало перший звіт про стан озимих зернових у 2019 році. За результатами перезимівлі слабкими виявилися лише 9% посівів озимої пшениці, що на 20% менше, ніж минулого року.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Twitter відомий американський оглядач агроринку Карен Браун.

США

Згідно зі звітом USDA, у 2019 році показник доброго і відмінного стану посівів озимої пшениці у господарствах США зріс на 24% порівняно з минулим роком:

  • добрий / відмінний стан – 56% (у 2018 р. – 32%);
  • слабкий / дуже слабкий стан – 9% (у 2018 р. – 30%).

Читайте: Більше сої, менше кукурудзи: USDA коригує прогноз посівів у США – Карен Браун

Найгірше перезимувала озима пшениця у штатах Огайо та Мічиган: слабкий /дуже слабкий стан сходів там спостерігається на 26 і 30% площ відповідно.

Україна

Згідно з даними Мінагрополітики України, за результатами перезимівлі в господарствах України слабкими виявилися лише 13 % озимих (на площі 1 млн га). Добрий стан відзначено для половини площ (3,6 млн га), задовільний – для 37 % (3 млн га).

Найгірше перезимували поля на сході та півдні України – у Донецькій, Запорізькій та Херсонській областях, де частка зріджених та слабких посівів становила відповідно 37, 30 і 28 %.

Landlord раніше повідомляв про те, що втрати сільського господарства США внаслідок історичної повені, яка охопила регіони на середньому заході країни, зростають з кожним днем. Зокрема у штаті Айова під водою все ще лишається понад 100 тис. акрів сільськогосподарських угідь. Фермери кажуть, що наступного року сіяти буде нічим.

Читайте також