Новини    05 червня 2018 15:16

Ціни на овочі молодого «борщового набору» за рік помітно зросли


Майже всі овочі українського молодого «борщового набору» залишаються помітно дорожчими, в порівнянні із початком червня 2017 року. Про це повідомляє сервіс «Інфо-Шувар» із посиланням на дані власного моніторингу цін на найбільших гуртових ринках України.

«Найбільш суттєва різниця в ціні у порівнянні із минулим роком була зафіксована по молодому буряку. Станом на 5 червня 2018 року, на майданчику оптового ринку Західної України, молодий буряк пропонується більш, ніж на 60% дорожче, у порівнянні з минулим роком, за ціною 16-18 грн/кг», – йдеться у повідомленні.

За підрахунками аналітиків, наступною у рейтингу подорожчання йде молода морква, яка за рік зросла в ціні більш, ніж на половину і зараз коштує 20-22 грн/кг.

«Майже на 15% подорожчала також і молода картопля, яка коштує сьогодні на ОРСП “Шувар” в межах 10-12 грн/кг», – кажуть фахівці.

Та додали, що у випадку із ранньою капустою та цибулею спостерігається зовсім протилежна тенденція.

«Так, рання капуста в Україні сьогодні подешевшала, у порівнянні з 2017 роком, більш, ніж на третину та коштує 7-8 грн/кг. Аналогічна ситуація спостерігається і по ранній цибулі, яка сьогодні пропонується за середньою ціною 7 грн/кг і є більш, ніж на 30% дешевшою, від показників червня 2017 року», – наголосили експерти.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...