Новини / Кейси     06 грудня 2018 16:54

Овочі для безхатченків: як в США борються з авітамінозом

У американському місті Детройт організація Cass Community Social Services вирощує овочі для безхатченків на контейнерній гідропонній фермі, де використовується на 90% менше води ніж у звичайному саду. Через два тижні ініціатори ідеї очікують на перший врожай.

Про це повідомляє Agreek.

Організація Cass Community Social Services збирається щороку вирощувати 700 тис овочів для людей без певного місця проживання. У раціоні безхатченків не вистачає вітамінів, тож овочі з незвичайної ферми мають вирішити цю проблему. На гідропонній фермі встановлена LED-система освітлення. Овочі вирощуються без пестицидів. Ініціатори проекту – команда Thirty under 30 – спочатку хотіли вирощувати овочі у кузові автомобіля Ford F-150, однак пізніше все-таки вибрали контейнер.

Читайте: Врятувати світ: фермери Великої Британії віддали природі 30% угідь

Перший врожай на фермі вже мають зібрати через два тижні. Зараз там ростуть два види латуку (салату) – red leaf та butterhead.  На ферму мають працевлаштувати 3-5 людей з інвалідністю. Контейнер створений на частину $250-тисячного гранту від  Ford Motor Company Fund, що отримала організація Cass Community Social Services в рамках благодійного проекту Ford Mobile Farm.

Як повідомляв LANDLORD, в Україні міські ферми можуть повністю замінити фермерські господарства. У Києві вже працює кілька, а у Хмельницьку студентів навчають, як займатися сіті-фермерством.

Фото: detroitnews.com.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також