Новини / Політика     21 листопада 2019 13:34

Олексій Вадатурський розкритикував Клітіну за непрофесіоналізм

Власник і гендиректор компанії Нібулон Олексій Вадатурський заявив про неконструктивність законодавчих ініціатив керівництва Мінінфраструктури, зокрема Олександри Клітіної, наголосивши, що проєкт закону про водний транспорт містить вкрай небезпечні ризики для української економіки.

Про це Олексій Вадатурський написав на своїй сторінці у Фейсбук у відкритому листі до заступниці міністра інфраструктури України Олександри Клітіної.

Звертаючись до Олександри Клітіної, як очільник компанії, що відроджує українське судноплавство та суднобудування, Олексій Вадатурський заявив, що заступниця міністра «лобіює далекі від конструктиву законодавчі ініціативи», чим дискредитує нову владу.

Читайте: 339 держпідприємств передали на приватизацію – Милованов

За словами гендиректора «Нібулона», законопроєкт №1182 «Про внутрішній водний транспорт» та альтернативні йому, але фактично тотожні за змістом, містять у собі вкрай небезпечні ризики для української економіки.

До ключових недоліків законопроєкту Олексій Вадатурський відніс:

  • Допуск іноземних суден на внутрішні водні шляхи України:

«Це не лише відсутність належного захисту Державного прапора України на внутрішніх водних шляхах, а й грубе порушення міжнародного принципу взаємності доступу до ВВШ».

За словами Олексія Вадатурського, ці ідеї з лібералізації – «цвях на суднобудуванні України». Адже при таких умовах будувати судна в Україні стане невигідно.

  • Відсутність екологічних обмежень для представників судноплавства:

«Дозвіл скидати суднові стічні води в територіальному морі, на Дніпрі та Південному Бузі (від столиці до Вознесенська) без обмежень на ходу. Про це йдеться у пункті 2 частини 2 Прикінцевих положень (зміни до ст. 67) проєкту закону».

  • Надання права компаніям здійснювати днопоглиблювальні роботи без дозволу екологічних служб та місцевої влади, що призведе до забруднення вилученим ґрунтом берегів і вод річок та до знищення нерестилищ.

«Ваші ініціативи сприятимуть ще й процвітанню незаконного добування піску в українських річках», – підкреслює Олексій Вадатурський.

Власник «Нібулона» наголосив, що завжди боровся і буде боротися проти непрофесіоналізму у владі.

Landlord раніше повідомляв про те, що Олексій Вадатурський вважає власний бізнес унікальним через те, що ніколи не домовлявся з владою і завжди тримав максимальну дистанцію щодо олігархів.

Читайте також

Матеріали по темі