Новини / Політика     06 травня 2020 21:02

Олексій Вадатурський: Мені прикро, що я живу з цими людьми в одній країні

Генеральний директор компанії «НІБУЛОН» відповів на звинувачення нардепів Негулевського і Тищенка і повідомив, що готує матеріали до суду

Генеральний директор компанії «Нібулон» готує судовий позов проти народних депутатів Ігоря Негулевського і Миколи Тищенка, які звинуватили його у спробі підкупу депутатів. Мова йдеться про прийнятті Закону «Про внутрішній водний транспорт», який керівник «НІБУЛОН» піддав різкій критиці.

Про це Олексій Вадатурський повідомив на своїй Facebook сторінці. Він висловив намір також звернутися у Офіс Президента України, до голови Верховної Ради і Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи ВР з проханням дати належну оцінку діям вказаних народних депутатів.

«Зрозумійте, що ви не мене цим принижуєте. Ви себе цим принижуєте. І як після такого ви можете називатися владою? Ви нічого не знаєте про реальні проблеми судноплавної і суднобудівної галузей. Ви не знаєте історію діяльності нашої компанії. Почитайте принаймні мої останні публікації з критикою проєкту закону «Про внутрішній водний транспорт» 1182-1-д. Ви виступаєте за те, щоб в нашій країні працювали брудні схеми, були узаконені контрабанда та скидання нечистот. А я борюся за Україну і за її майбутнє. Ви – тимчасові люди. Тож який закон ви б не прийняли, «НІБУЛОН» був, є і буде. Ми продовжимо будувати бізнес в Україні чесно», – заявив Олексій Вадатурський.

Читайте: Зрадники України – Вадатурський жорстко розкритикував роботу Криклія

Крім того, він зазначив, що спостерігає неадекватну і нездорову реакцію реакцію на його принципову позицію у боротьбі за розвиток українського суднобудування і судноплавства, реакцію без будь-якого розуміння роботи галузі, економіки взагалі.

На підтримку позиції Олексія Вадатурського також виступив відомий підприємець, генеральний директор в ТОВ СП ПАЕК Юрій Кормишкін.

«Сьогодні двоє людей, які зайшли до Верховної Ради на авторитеті Володимира Олександровича Зеленського, назвали Героя України, найпотужнішого бізнесмена і грамотного керівника Олексія Опанасовича Вадатурського ворогом України. Проживіть і досягніть хоча б частини від того, що встиг зробити Олексій Вадатурський. Звання Героя сьогодні не знецінюється – його не можна ані продати, ані купити», – заявив він.

Юрій Кормишкін підкреслив, що для звинувачень, з якими виступили вказані народні депутати, потрібні неспростовні докази, яких просто не існує.

Нагадаємо, що раніше повідомлялось про те, що компанія «НІБУЛОН» модернізує обласну інфекційну лікарню Миколаєва.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також