Новини / Політика     23 жовтня 2019 11:32

Олексій Гончарук: Держгеокадастр у Київській області – клондайк для схематозників

Уряд узявся за очищення Держгеокадастру, і на сьогодні вже звільнено 12 керівників обласних Головних управлінь Держгеокадастру. Черговим кроком стало відсторонення від виконання обов’язків керівника Головного управління Держгеокадастру в Київській області Людмили Приходько.

Про це повідомляє Економічна правда.

Як проінформував прем’єр-міністр Олексій Гончарук, Кабінет міністрів відсторонив від виконання обов’язків керівника Головного управління Держгеокадастру в Київській області Людмилу Приходько.

Читайте: Можливі маніпуляції при купівлі землі та як їм запобігти – Олександр Ручко

«Держгеокадастр у Київській області – це клондайк для схематозників та всіх нечесних чиновників. На цю область приходить більше всього скарг від громадян про неправомірні дії з боку керівництва», – написав Олексій Гончарук на своїй сторінці у Фейсбук.

Прем’єр підкреслив, що про проблеми в цій установі він знав ще з часів роботи в Офісі президента. Наразі оголошено конкурс на посади нових керівників у центральне управління Держгеокадастру та в його регіональні осередки.

Landlord раніше повідомляв про те, що розвиток агросектора в Україні на 12% залежить від ефективності роботи Держгеокадастру.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також