Новини / Інвестиції     25 січня 2022 14:31

Обсяг капітальних інвестицій в Черкаський Азот склав 394 млн грн

Черкаський «Азот» також продовжив проводити демонтаж старих приміщень та споруд на території підприємства

У 2021 році капітальні інвестиції в Черкаський «Азот» (входить до азотного бізнесу Group DF) склали 394 млн грн. Це на 70 млн гривень більше, ніж минулого року. Про це заявив голова правління Черкаського «Азоту» Віталій Скляров, повідомляє Agronews.

Серед найбільш масштабних проєктів 2021 року:

  • модернізація двох цехів карбаміду М-2 та М-6.
  • масштабний капітальний ремонт цеху аміаку А-5 (відновлення його ресурсу та забезпечення надійної роботи обладнання).
  • капітальний ремонт агрегатів слабкої азотної кислоти у цеху М-5.

Як зазначив Скляров, Черкаський «Азот» також продовжив проводити демонтаж старих приміщень та споруд на території підприємства та розчищати виробничі майданчики для будівництва нових виробництв.

«Якщо така динаміка капітальних інвестицій збережеться, ми виконаємо наші стратегічні плани. Заплановані капітальні програми дадуть можливість збільшувати обсяги виробництва, знижувати собівартість і підвищувати екологічність виробництва. Ми продовжуємо модернізувати основні промислові майданчики та вже плануємо нові. У 2022 році ми реалізуємо кілька великих інвестпроектів. Найбільші з них – зростання потужностей з виробництва КАС, збільшення потужностей плава аміачної селітри. Крім того, низка проєктів будуть в енергетичній сфері. Це дозволить підприємствам знизити енергетичні витрати», – заявив Скляров. Він додав, що важливою умовою для нарощування обсягу виробництва є збереження обсягів постачання газу та прийнятна ціна на нього.

Довідка. У 2020 році Черкаський «Азот» на 66% збільшив обсяг інвестицій у порівнянні з 2019 роком. Загалом протягом 2020 року було спрямовано 324,1 млн гривень на технічне переоснащення діючих виробництв, модернізацію та розвиток ключових промислових майданчиків.

Раніше Landlord повідомляв, що «Кернел» збільшив експорт зерна на 45%.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також