Новини / Елеватори     05 листопада 2021 18:48

“Нива Переяславщини” завершує автоматизацію процесів елеваторного господарства

Підприємство щороку експортує близько 100 тис. тонн збіжжя

Група компаній “Нива Переяславщини” майже на фініші запровадження повної автоматизації процесів елеваторного господарства, залишився тільки перший найстаріший елеватор.

“Загалом Група компаній “Нива Переяславщини” щороку експортує близько 100 тисяч тонн збіжжя. Зараз завершуємо виконання контракту на 51 тисячу тонн кукурудзи, до цього вантажили ріпак. Ціна на кукурудзу зараз нормальна, але ми можемо дозволити собі продати тільки невелику частину врожаю, бо основна маса зерна використовується для відгодівлі тварин, бо це основний напрямок нашої роботи” – говорить Голова Правління ЕКХП, Олександр Ярощук.

Читайте: На Ніжинському елеваторі відкрили другу чергу потужностей

Минулоріч компанія  до зони відвантаження додала ще один транспортер, додатково змонтували технологічне обладнання, яке суттєво прискорює процес навантаження.

“Тепер ми за півтори доби можемо навантажити повністю залізничний маршрут – 50- 54 вагони, а це суттєво, бо саме таку вимогу ставить Укрзалізниця. Також постійно вдосконалюємо комплекс очисних машин, щоб зменшити викиди пилу, покращити якість зерна без шкоди довкіллю, зокрема облаштували завальні ями” – наголосив Ярощук.

Також він сказав, що вихід на міжнародні ринки висуває певні вимоги і до самого зерна. Сушіння до потрібної вологості, робота агрономічної служби компанії, робота добре укомплектованої лабораторії, а ще відповідність міжнародним стандартам. Відвантаження у вагони – це вже кінцевий, підсумковий етап роботи великого ланцюжка усієї команди “Ниви Переяславщини”.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що A.G.R. Group хоче розширювати елеватор на Сумщині. 

Джерело: Нива Переяславщини

Наталія Софієнко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також