Новини / Політика     27 лютого 2020 08:32

Новим заступником Милованова з питань сільського господарства став Сергій Глущенко

Сергій Глущенко, колишній глава Держпродспоживслужби, призначений заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Про призначення свого заступника повідомив міністр Тимофій Милованов на особистій сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

Уряд призначив Сергія Глущенка на посаду заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 26 лютого.

“В Мінекономіки разом з Тарасом Висоцьким Сергій Глущенко відповідатиме за спрямування і координацію діяльності в напрямку агро. Детальний перелік повноважень опублікуємо після його затвердження”, – написав Тимофій Милованов про свого нового заступника.

Також міністр розвитку економіки опублікував “офіційну біографію” Сергія Глущенка:

“Сергій Глущенко народився 18 липня 1979 року в смт Райгородок Слов’янського району Донецької області, Україна.

Має три вищі освіти, які здобув у Київському національному економічному університеті ім. В.Гетьмана:
– юридичну (правове регулювання економіки);
– економічну (облік і аудит в управлінні банками, викладач економіки);
– управлінську (менеджмент організацій).

Читайте: Милованов назвав причину застарілої економіки в Україні

Має понад 10 років спеціалізації в питаннях реформування відносин у різних сферах сільського господарства, системи безпечності харчової продукції, державного контролю, ліцензування та дозвільної системи. Тривалий час спеціалізується на питаннях дерегуляції та євроінтеграції.

Брав участь у просуванні в Україні реформ в сферах безпечності нехарчової продукції і ринкового нагляду, технічного регулювання, оцінки відповідності (сертифікації).

Автор змін до законодавства, пов’язаних із покращенням бізнес-клімату, зменшенням регуляторних та адміністративних бар’єрів, євроінтеграцією.

Має досвід підтримки аналогічних реформ в Азербайджані, Білорусі, Вірменії, Киргизії та ін. країнах.

Має майже 10 років досвіду роботи на юридичних посадах у Міжнародній фінансовій корпорації (IFC) (Група Світового банку), а також у проектах технічної допомоги Україні з боку ЄС”.
Відомо також, що за часів прем’єрства Арсенія Яценюка нинішній заступник міністра економрозвитку Сергій Глущенко очолював Держпродспоживслужбу.

Landlord раніше повідомляв, що Тимофій Милованов стверджує: епідемія коронавірусу ніяк не позначиться на експорті харчових товарів з України до Китаю.

Читайте також