Новини / Думки     25 лютого 2020 09:04

Український агроекспорт не постраждає через епідемію коронавірусу в Китаї – Милованов

Епідемія коронавірусу ніяк не позначиться на експорті харчових товарів з України до Китаю. Проте імпорт споживчих товарів з Китаю до України знизився, але й тут Мінекономіки не бачить негативних наслідків.

Про це заявив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов в ефірі ICTV, у програмі «Свобода слова».

За його словами, у Мінекономіки наразі не бачать жодних негативних наслідків для економіки України через світову епідемію коронавірусу. Експорт товарів з України до Китаю не припиняється, попри епідемію.

«У нас є певний експорт, ми продаємо товари в Китай. Але більшість товарів — там є і масло, і інші харчові товари, вони не будуть зачеплені», — заявив Тимофій Милованов.

Читайте: Солідарність через коронавірус: електронні платформи Китаю допомагають фермерам

У зниженні імпорту китайських товарів очільник Мінекономіки теж не бачить загрози.

«Це з одного боку, можливо, якось впливає на економіку, але з іншого боку це дозволяє українському бізнесу зайти в цю нішу і розвинутися. Тобто це можливість», — вважає міністр.

За останніми даними, у світі офіційно зафіксовано понад 77 тисяч підтверджених випадків зараження коронавірусом нового типу COVID-19 у 27 країнах (переважна більшість з них — у китайській провінції Хубей): понад 2300 людей померло.

Як раніше повідомляв Landlord, на думку експерта – директора Центру економічної стратегії Марії Репко, коронавірус може обвалити експорт української сільгосппродукції.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також