Новини / Політика     24 лютого 2020 09:34

Милованов назвав причину застарілої економіки в Україні

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов вважає, що висока конкуренція змусила б підприємства більше інвестувати у розвиток та модернізацію. 

Причиною застарілої економіки в Україні є недостатня конкуренція. Про це повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов на своїй сторінці у Facebook.

За словами міністра, якби у промисловій галузі було більше конкурентів, то підприємства активніше б інвестували у розвиток та сучасне обладнання, щоб не програти. Міністр ставить в приклад агросферу іншим галузям, адже там, за його даними, найменше зношеного та застарілого обладнання.

Читайте: Милованов обіцяє $10 млрд інвестицій у село до 2024 року

«Ті галузі, де багато конкуренції – наприклад, агро – розвиваються і мають найменший обсяг зношення основних засобів. 35%  проти 60% в середньому в країні. А це більше робочих місць і вищі зарплати», – пише Милованов.

Міністр зазначає, що стан економіки України прямо впливає на діяльність Антимонопольного Комітету України. Тому – конкуренційна реформа зараз є дуже актуальною.

Як повідомляв LANDLORD, уряд планує обмежити держпідтримку агросектору.

Читайте також