Новини / Технології     28 березня 2019 15:08

Новий сервіс для аграріїв: слідкуйте за погодою на своєму полі

Сервіс Метео Фарм надає метеорологічні дані про агропогоду на конкретних ділянках поля, і навіть розсилає сповіщення фермерам.

Сервіс доступний усім: як великим агрохолдингам, так і фермерам. За перші три місяці роботи Метео Фарм вже здобув популярність серед користувачів, до нього підключилося близько 500 аграріїв, повідомляє SuperAgronom.

Сервіс використовує показники власної мережі 140 метеостанцій, дає прогнози погоди і ймовірності розвитку хвороб рослин, появи шкідників.

За допомогою його можна точно визначити оптимальний термін початку польових робіт, завдяки даним про температури та опади.

Для роботи потрібно створити профіль на сайті, потім зробити на мапі мітку на полі – і отримати прогноз. Можна слідкувати за агропогодою на відстані до 40 км від конкретного поля.

Читайте: Народні прикмети: відомий прогнозист пояснив, чому вірити аграріям

Сервіс також надсилає сповіщення користувачу про несприятливі умови та ризики (важливі ризики та частота сповіщень налаштовується індивідуально).

У функціоналі сервісу, крім детального прогнозу, є й історія показників поля за останні 10 років.

Розробники сервісу обіцяють додати ще одну важливу функцію – «Аналіз поля», яка передбачає автоматичне отримання даних про суму активних температур для основних сільськогосподарських культур за певний період. Про це розповів Дмитро Максименко, керівник проекту Метео Фарм.

Користуватися сервісом просто і зручно.

Як писав раніше Landlord, синоптики дають обнадійливі прогнози на урожай озимих культур у 2019 році.

Читайте також