Новини / Технології     07 серпня 2020 11:16

Новий функціонал FieldBI: кабінет власника земельної ділянки та додаткові шари на карті

Команда розробників електронного землевпорядника FieldBI постійно розвиває функціонал, моніторинг та аналіз ситуації із земельним банком стають ширшими

Команда розробників постійно розвиває функціонал електронного землевпорядника FieldBI. Моніторинг та аналіз ситуації із земельним банком стають ширшими.

Відтепер крім супутникової та кадастрової мап у новому релізі електронного землевпорядника всім користувачам доступні нові шари:

  1. «Незареєстровані території» — це шар територій за межами населених пунктів, інформація про які не внесена до автоматизованої системи Державного земельного кадастру.
  2. Шар «Ґрунти» містить інформацію про ґрунтовий покрив України.
  3. «Державний нагляд за землями» відображає контури земельних ділянок, по яких згідно з Річним планом здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру на відповідний рік здійснюються заходи державного нагляду (контролю).
  4. «Архівні ділянки» — відображає контури земельних ділянок, які набули статусу архівних.
  5.  «Обмеження у використанні земель» відображає межі обмеження у використанні земель, встановлені законом, які внесено до Державного земельного кадастру.
  6. «Розпорядження с/г землями» відображає земельні ділянки, на які видано наміри (накази про надання дозволу на розробку документації із землеустрою) та накази про надання земельної ділянки у власність (накази про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність).
  7. «Ділянки з помилками геометрії» відображає межі земельних ділянок, які мають помилки у значеннях координат поворотних точок меж цих об’єктів від значень, що відповідають їх фактичному місцю розташування в натурі (на місцевості), і щодо яких проводяться заходи із коригування таких відомостей.

Читайте: Сімейна Ферма з виготовлення крафтового сиру з інвестиціями у 200 000 грн

Крім того, в черговому релізі електронного землевпорядника FieldBI був реалізований принципово новий канал комунікації з власниками земельних ділянок.

Відтепер через систему можна відправити запрошення власнику земельної ділянки до електронного кабінету, де йому буде доступна інформація щодо контактних даних, договорів та додаткових угод, фінансових реквізитів, контурів та інших даних по земельних ділянках, а також розрахунків по оренді та багато іншого. Також реалізована можливість обміну повідомленнями, функції замовлення довідок та виплат у товарному вигляді тощо.

Тепер будь-які питання між сільгоспвиробником та власником земельної ділянки можна вирішувати в режимі онлайн.

Підключитися до FieldBI можна за посиланням.

 

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав про те, як побудувати бізнес на козячому сирі.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також