Новини / Технології     09 липня 2019 16:08

Новітні технології: у Німеччині відкрили нову теплицю, яка працює на геотермальній енергії

Перці, огірки, томати, вирощені за органічними стандартами, без використання CO2 на площі 6 га – це нова теплиця німецької сімейної компанії BIOhof Kirchweidach, яка працює на геотермальній енергії. Її відкрив минулого тижня Йозеф Штайнер зі своїми синами.

Про це повідомляє HortiDaily.

BIOhof Kirchweidach займається виробництвом тепличних овочів у громаді Кірхвайдах, розташованій у німецькій землі Баварія. Представники місцевої влади стверджують, що завдяки цій компанії Кірхвейдах – тепер «мекка культивування під склом».

Від моменту свого заснування у 2014 р. компанія сім’ї Штайнер збільшила площу своїх теплиць до понад 20 га. У майбутньому ще планують спорудити 3 га теплиць для розширення виробництва суниці та 4 га для вирощування томатів взимку. Продукцію тут вирощують виключно для відомих мереж Rewe і Penny. Сьогодні на підприємстві працює 200 співробітників.

У новій теплиці ведеться органічне виробництво без використання викопного палива. За словами підприємців, ця кліматична енергетична концепція унікальна і демонструє стійкість та екологічне використання тепла в Європі.

Читайте: Як здобути високі врожаї пшениці: кейс господарства Прогрес

В органічній теплиці застосовується власний компост, а також дощова вода, яка збирається з даху теплиці. Об’єкт використовує геотермальне тепло із розташованої неподалік геотермальної свердловини, а також енергію з біогазової установки.

Тепло, яке не використовується теплицями, постачається в сусіднє село. Це одна з речей, яка робить теплицю Штайнера популярною в цьому районі, як відзначили представники місцевої влади.

«Геотермічне буріння не було б доцільним для наших 400 мешканців, але теплиці Штайнера були великим і перспективним проектом, – говорить мер Кірхвайдаха. – Штайнери дуже добре інтегровані тут у регіоні, поліпшили інфраструктуру та створили робочі місця».

Landlord раніше повідомляв про те, що в Японії відкрили теплицю площею 13 га з електростанцією на біомасі.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також