Новини / Ринок землі     05 грудня 2019 11:56

Норма 200 тис. га в одні руки: іноземний інвестор виступив проти

Проти обмежень на купівлю землі виступив Корнеліс Хузінха, власник агрокомпанії з іноземними інвестиціями, голова ТОВ «Кищенці».

Свою позицію щодо ринку землі Корнеліс Хузінха висловив під час парламентських слухань «Земельна реформа: вітчизняна модель обігу земель сільськогосподарського призначення», які відбувалися 4 грудня.

«Я позитивно ставлюся до ринку, але проти спекуляцій на землі іноземними фондами та олігархами. Я проти норми про 200 тис. га в одні руки», — сказав він.

Корнеліс Хузінха також висловив думку, що Україні не варто поспішати з ринком землі, щоб не втратити хорошу інвестиційну можливість.

Власник агрокомпанії з іноземними інвестиціями під час парламентських слухань також заявив про своє ставлення до ідеї  референдуму про ринок землі. Він зауважив, що в Україні немає історії проведення референдуму, і тому, на його думку, ця ідея «звучить досить дивно» і може обернутися негативом для іноземних інвесторів.

Читайте: Арахамія назвав дату голосування за відкриття ринку землі

«Це буде велика можливість зіграти на популізмі, створити негативне ставлення до іноземців. Більшість іноземців, які працюють в Україні, нормальні. Не створюйте атмосферу негативу довкола іноземців. Хай Україна перетвориться на глобальний продовольчий ринок через вільний ринок землі», – сказав Корнеліс Хузінха.

Як повідомляв раніше Landlord, Корнеліс Хузінха – підприємець з Нідерландів, директор господарства «Кищенці», працює в Україні з 2002 року. Він оробляє 16 тис. га землі в Україні.  Господарство «Кищенці» входить до десятки найкращих підприємств України з виробництва молока.

Читайте також