Новини    29 червня 2018 12:11

«Нібулон» збільшить обсяги зберігання зерна філії «Кременчуцька» на 20 тисяч тонн


Компанія «НІБУЛОН» збільшує обсяги зберігання зерна філії «Кременчуцька» (Полтавська обл.) за рахунок будівництва додаткових ємностей для зберігання зернових, зернобобових і олійних вантажів загальною ємністю 20 тис. тонн, а також автомобілерозвантажувача з приєднанням їх до наявного на підприємстві технологічного комплексу. Про це повідомляє прес-служба компанії.

У результаті загальний обсяг зберігання сільгосппродукції на філії «Кременчуцька» становитиме близько 90 тис. тонн.

«На сьогодні на будівельному майданчику повністю завершені роботи з улаштування палевих полів, які виконувала місцева  підрядна організація ТОВ «Промспецбуд». Усього було забито близько 800 паль, 233 з яких до Кременчука були доставлені з Миколаєва вантажним флотом компанії», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що спеціалісти з ТОВ «ОЛЛ ІНЖИНІРИНГ» закінчили влаштування підземної галереї і норійного приямку та взялися за будівництво стін підземної галереї зерносховища на 16 тис. тонн.  Тим часом підрядною організацією ТОВ «Взаємодія» завершено будівництво ростверку  одного з двох  зерносховищ активного вентилювання на 2,3 тис. тонн.

«Добігають наразі кінця і роботи з влаштування фундаментів нового автомобілерозвантажувача та внутрішньомайданчикових мереж водопостачання, каналізації та пожежного водопроводу. З наступного тижня будівельники розпочнуть монтаж металоконструкцій норійної вежі, автомобілерозвантажувача та верхніх галерей над зерносховищами», – додали в компанії.

Завершення будівництва та введення об’єктів в експлуатацію, що є оптимальним варіантом для вирішення потреб підприємства щодо збільшення обсягів одночасного зберігання зернової продукції та скорочення часу обробки автотранспорту, що її доставляє,  заплановано на 1 серпня цього року.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...