Новини / Логістика     27 лютого 2019 16:17

Нібулон за $23 млн будує потужний перевантажувальний термінал у Запорізькій області

Агрокомпанія «Нібулон» активно будує третій перевантажувальний термінал. Він розміщуватиметься в Тернівці Запорізької області. У проект «Нібулон» інвестує $23 млн. Запуск терміналу запланований на на червень 2019 року.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

У «Нібулоні» наголошують: термінал зменшить витрати підприємства та пришвидшить транспортування агропродукції. Виробництво обслуговуватиме 120 працівників. Планується, що термінал приноситиме місцевому бюджету щороку понад 5 млн грн.

«Будівництв терміналу – це понад 600 млн грн інвестицій, нові робочі місця, збільшення податків. Цей проект – це перезапуск усього Вільнянського району», – заявляє про зведення проекту Костянтин Бриль, голова Запорізької ОДА.

Читайте: Нібулон будує новий пункт для зберігання пального на 300 кубометрів

Для будівництва терміналу «Нібулон» залучив близько 1,5 тис. працівників з 70 підрядних організацій з різних регіонів України.

Для кращої водної розв’язки та проходження суден компанія власноруч проведе днопоглиблення 1821 метра лівої притоки Дніпра – річки Плоска Осокорівка. Це покращить водний підхід до перевантажувального терміналу.

Як раніше повідомляв Landlord, агрохолдинг «Нібулон» спустив на воду третій буксир, який проводитиме судна по Дніпру та Бузько-Дніпровсько-лиманському каналу. Судно має довжину 37,2 м та габаритну осадку 2,54 м. Потужність буксира – 1320 кВТ. Судно може набирати швидкість в 11 вузлів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також