Новини / Логістика     29 січня 2019 11:50

Нібулон спустив на воду третій буксир для проведення суден по Дніпру

Агрохолдинг «Нібулон» спустив на воду третій буксир, який проводитиме судна по Дніпру та Бузько-Дніпровсько-лиманському каналу. Судно має довжину 37,2 м та габаритну осадку 2,54 м. Потужність буксира – 1320 кВТ. Судно може набирати швидкість в 11 вузлів.

Про це повідомляє прес-служба «Нібулона».

Буксир став третім у виробничій програмі агрохолдингу POSS-115, головною метою якої є проведення великогабаритних суден.

Судно зробили зі складових провідних технічних виробників світу. Двигуни – японського виробництва, дизель-генератори – швецькі, гвинто-рульові колонки – фінські, водогрійний котел – німецький.

ЧитайтеНібулон будує 140-метрового конкурента перевантажувальному крану Святий Миколай

Спуск буксира «NIBULON-10» на воду був урочистим. У заході взяли участь працівники компанії, завдяки яким судно з’явилося на світ. Зокрема, кранівниця Марина Пелих, яка може працювати на всіх видах кранів і пройшла навчання в Німеччині, за традицією розбила об борт пляшку шампанського.

Четвертий та останній буксир у рамках проекту POSS-115 буде спущений на воду в лютому 2019-го.

Як раніше повідомляв Landlord, «Нібулон» торік перевіз українськими річками 2,8 млн тонн сировини та продукції. У такий спосіб компанія зменшила навантаження на місцеві дороги та прискорила доставку вантажів. Найбільше продукції холдинг перевіз по Дніпру та Південному Бугу.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також