Новини / Трейдинг     19 листопада 2018 13:00

“Неправильно зрозуміли” – в МХП кажуть, що шукають нещасливих співробітників серед добровольців


Новий проект, завдяки якому в Агрохолдингу “Миронівський хлібопродукт” (МХП) планують виявляти нещасливих співробітників, ще не впроваджений, а лише знаходиться на стадії тестування. Співробітники беруть участь в експерименті добровільно. І після його закінчення мають висловити свою думку щодо нововведення.

Про це написала директор департаменту управління персоналом та комунікацій МХП Ксенія Прожогіна на своїй сторінці у Facebook.

Ксенія Прожогіна акцентує увагу на тому, що голова холдингу Юрій Косюк «великими мазками» розповів про суть проекту і через призму коротких повідомлень у ЗМІ суть нововведення дійшла до людей неправильно. Вона зазначила, що це проект комп’ютерного моделювання, а не стеження за співробітниками. Що він ще не впроваджений, а знаходиться на стадії тестування, яке триватиме біля року. Наразі проводяться дослідження. У експерименті беруть участь 70 співробітників-добровольців.

Ціль проекту – зрозуміти, чи не знаходиться людина у граничному стані, у якому вона сама себе руйнує. Якщо такий факт виявиться, то з робітником працюватимуть психологи та співробітники HR, аби попередити «вигорання».

Читайте: Як агрокомпанії знаходять та навчають працівників

Як зазначила Ксенія Прожогіна в інтерв’ю РБК-Україна, після тестування дирекція холдингу чекає на «зворотний зв’язок» від учасників експерименту.

Директор департаменту управління персоналом та комунікацій МХП говорить, що схожі дослідження ступенів задоволення досить часто проводять закордонні компанії. Зокрема, Google, Twitter, Facebook, Flickr, YouTube, Ricoh, Fujifilm, Canon, Nikon.

«Миронівський хлібопродукт» – найбільший виробник курятини в Україні. Займається також виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м’ясопереробки.

Раніше голова агрохолдингу трохи по-іншому розповів про нововведення. Юрій Косюк заявив, що вже ввів моніторинг емоцій співробітників. За його словами, з нещасливими тісно працюють психологи та співробітники HR, намагаючись щось запропонувати для виправлення ситуації, але в разі відсутності змін цих людей замінюють.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також