Новини / Фінанси     17 жовтня 2019 12:49

Не пити й не їсти 97 днів: зарплату українських фермерів виміряли в айфонах

Щоб купити новий, суперсучасний айфон, українському аграрієві знадобиться 97 днів, підрахували аналітики. Це за умови, що він більше ні на що не витрачатиме своєї зарплати.

Про це повідомляє Аgronews.

Виміряти заробітну платню середньостатистичного українського аграрія в айфонах вирішили аналітики. Для цього порівняли вартість найкрутішого на сьогоднішній день гаджету –   iPhone 11 Pro Max (із пам’яттю 512 ГБ), що був офіційно презентований буквально днями, із даними заробітків фермерів, що дає державна статистика.  Вийшло ні мало ні багато – 97 днів. Саме стільки має накопичувати фермер кошти зі своєї заробітної плати, щоб дозволити собі модний телефон.

Читайте: Канадські фермери впроваджують штучний інтелект через зростання мінімальної зарплати в країні

Вимірюючи доходи фахівців аграрного сектору в айфонах, зважали на різний рівень їхніх зарплат. Для цього взяли цифри з двох ресурсів: дані популярного сайту з пошуку роботи та офіційну статистику доходів, яку подає Державна служба зайнятості України.
За даними AgroRobota.com.ua, лідером рейтингу став головний агроном: йому на новий айфон доведеться збирати найменше – 40 днів. А вже зоотехніку чи агроному на те, щоб придбати той же iPhone 11, потрібно буде складати кошти протягом  42 і 45 днів відповідно.

Найдовше збиратимуть на модний гаджет ветеринари – 105 днів.

Фахівцям тваринницької галузі вдасться накопичити на айфон за 94 дні.

Трохи інші цифри, хоча й не надто відмінні, виходять за даними Державної служби зайнятості. Так, за офіційною статистикою доходів, головний агроном буде збирати на модний телефон 102.

Трійку «державного» рейтингу закривають спеціальності логіста (130 днів) і водія (131 день). На останньому місці виявилися ветеринар і тваринник, їм треба не пити й не їсти, збираючи на новий телефон, від 186 до 190 днів відповідно.

Landlord раніше повідомляв, де більший заробіток в агросфері.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також