Новини / Овочівництво     09 листопада 2021 16:32

Названо культуру, яка недооцінена та приносить значно більший прибуток ніж картопля

В Україні ця культура є недооціненою

Попри упередження, вирощування селери може принести фермерам значно більше прибутку, аніж вирощування картоплі.  Про це повідомляє “Голос України”.

Селера на плантації площею у 8 га дала врожай у 50 т коренів з 1 га. І торговельні мережі дають за них гарну гуртову ціну у 20 грн/кг. За картоплю стільки не виручиш. Хоча на врожай треба добряче попрацювати”, — розповів керівник господарства “Зоря Каховщини” Леонід Кириченко.

На його думку, в Україні культура недооціненою, і має надто обмежений попит. Проте за кордоном, селера має шалений попит. Єдина особливість вирощування полягає в тому, що овоч потребує значного зрошення.

“Селера культура вологолюбна, тож без зрошення розвивалася б погано. Цьогоріч на плантації було 10 поливів, а в посушливіші роки давав і по 15-16. Та й робочих рук заради врожаю докласти треба: корені копають вручну, вручну обрізають ножами, ще й миють. Адже 90% нашої продукції купують великі торговельні мережі, а в них до якості й зовнішнього вигляду продукції підвищені вимоги. Тому треба їй відповідати”, – додає Леонід Кириченко.

Раніше Landlord повідомляв, що стали відомі найбільші приватні компанії агросектору України.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також